International Charitable Foundation "SvitloMriy"

Місія

Місія наша полягає у діях перемоги добра над злом, яке прийшло на нашу землю!

Хтось іде в бій, хтось стоїть біля станка, хтось збирає урожай для хліба, а хтось і віддає останню пенсію для допомоги тим, хто на передовій. Низький уклін вам усім - небайдужим до боротьби, в якій гинуть або стають скаліченими до кінця своїх днів наші брати. 

Місія нашого Фонду – стати краплиною у океані усіх людей різних національностей, котрі приєднуються до боротьби на боці добра. Саме у спільній і консолідованій роботі можна досягти успіху і світлого майбутнього. Адже не про такі реалії ми мріяли після розпаду комуністичного устрою.

Просування пролетарської революції з 1917 року і розбудови Імперії Зла закінчилось у 1968 році у Празі операцією «Дунай». Це був знаковий момент, із якого розпочався тривалий застій, після якого розпалась імперія – але забрала із собою мільйони життів невинних жертв по всій європейській території. Ось і знову Імперія зла розпочала інвазію на інші території, і де вона це закінчить, залежить тільки від нас самих, від наших кроків та зусиль і нашої єдності.

Фонд "СвітлоМрій" закликає небайдужих людей зі всього світу стати цими краплями добра, допомогти тим, чим підкаже наше серце.  Наша місія – поєднання крапель добра у єдиний океан! Так ми зробимо усе можливе, щоб відкрити нашим дітям життя у незалежності та свободі.

Діти  - це майбутнє нашої країни, від них зележить, на якій землі ми будемо жити через пару десятків років. Фонд Василя Даниліва допомагає дітям, які позбавлені батьківської опіки, дітям сиротам та обдарованим дітям, яким нестача матеріальних ресурсів заважає сповна розкрити свій талант. Фонд допомагає дітям всесторонньо розвиватися в освітньому, духовному та фізичному плані.

Духовність та культура – це стержень країни. Фонд буде всесторонньо сприяти духовному та культурному розвитку українців. Ми будемо підтримувати соціально-значимі проекти в області культури та духовності, бо впевнені, що саме ці цінності формують  сильну націю.

У одному із інтерв`ю колишній член правління Фонду "Світло Мрій", нині покійний Богдан Сильвестрович Ступка сказав: «Дуже багаті люди говорять, що дуже люблять Україну, але це все - на словах. А потрібно не говорити, а робити. Адже при бажанні можна диво зробити... Данилів для мене просто фігура №1 в меценатстві, у фонді мрій, а мрії повинні здійснюватися рано чи пізно, але мрію потрібно довго, як долю, чекати. І ми разом штовхатимемо цю «біду» вперед і разом з Василем Миколайовичем зробимо все, щоб добродійність в Україні стала нормою». 

Здоров’я людей – це головне багатство країни, запорука її процвітання та впевненості у майбутньому. 

За умов проведення АТО в Україні один із головних напрямків діяльності Фонду - це усі можливі заходи для лікування постраждалих у результаті проведення антитерористичної операції, зокрема їх транспортування і лікування у провідних клініках ЄС.

Фонд Василя Даниліва спрямовує свої зусилля на збереження та відтворення унікальних оздоровчих можливостей України, яким немає аналогів в світі і  яким нестача фінансування загрожує повним знищенням. 

Фонд також надає допомогу медичним та оздоровчим закладам, які потерпають через відсутність матеріальних ресурсів, а також надає цільові грошові допомоги для оздоровлення та лікування людей, що постраждали внаслідок стихійних лих чи катастроф.

Відділення Фонду будуть працювати в усіх країнах Європи  для посилення та популяризації іміджу України у світі.

Слава Україні - Героям слава! 

З нами Бог, а отже і Істина! 

Василь Данилів

21.08.2014  

                                  підпис

 

 

 

 

 
Наші партнери
logo-u-e-p
Дата останнього оновлення
26.08.2014, 13:03

© 2018 Міжнародний Благодійний Фонд "Світломрій". All rights reserved.
http://www.svitlomriy.org.ua/mission.html

Page updated 26.08.2014, 13:03

Designed and maintained by Brick technology Ltd.
BRICK | Instant Websites