International Charitable Foundation "SvitloMriy"

До Києва приїхав литовський "Ідиот"

ЕН

Фонд Василя Даниліва «СВІТЛОМРІЙ» організував проведення гастролей театру Meno Fortas (Вільнюс,  Литва) під керівництвом Еймунтаса Някрошюса з світовою прем’єрою вистави «ІДИОТ», яка відбулася у Києві 26 та 27 листопада 2010р. на сцені театру ім. І. Франка.

«Ідіот» — остання постановка Еймунтаса Някрошюса, з якою режисер гастролював в Литві, Португалії, Італії та Росії. Цікаво, що прем’єра вистави відбулася навіть не в Литві, а в Італії, де литовський режисер дуже популярний. На прем’єру з’їхалися 1000 глядачів зі всього світу.

Василь Данилів: «Україна – це велика держава з великою історією та культурою, котра, однак, не має достатнього спілкування з рештою світу. Ми повинні активніше братися за культурну дипломатію, залучати кошти й професіоналів. Немає кращого способу створити бренд країни, ніж за допомогою культури. А бренд – це економічні прибутки та політичні дивіденди. Упізнаваність країни має дуже велику ціну. Чудовим інструментом є кіно та театр. Слід пам’ятати, що найширша аудиторія у світі – молодь. І саме молоді люди є справжніми цінителями та шанувальниками мистецтва. Держава повинна дбати про високу культуру, оскільки вона дарує людині натхнення та виховує в ній особистість».

Еймунтас Някрошюс: "Ми дуже любимо приїжджати на гастролі у вашу країну. Це величезна радість для артиста грати такій публіці, як ваша, - стриманій, уважній, дуже прискіпливій. Це важливий критерій для артиста".

25 листопада 2010, 10:23
 
Наші партнери
logo-u-e-p
Дата останнього оновлення
25.11.2010, 11:23

© 2019 Міжнародний Благодійний Фонд "Світломрій". All rights reserved.
http://www.svitlomriy.org.ua/news/2010/november/do-kiva-prihav-litovskii-diot.html

Page updated 25.11.2010, 11:23

Designed and maintained by Brick technology Ltd.
BRICK | Instant Websites