International Charitable Foundation "SvitloMriy"

"СВІТЛОМРІЙ" організував безкоштовний показ фільмів-учасників КМКФ-2010

Завдяки зусиллям фонду львів'яни мали можливість переглянути художній фільм "Бабай" (англ. – The Bogeyman) турецького режисера Аталая Ташдікена (Atalay Tasdiken), що отримав Гран-прі КМКФ-2010, стрічку "Реверс" (англ. – Revers) польського режисера Бориса Ланкоша (Borys Lankosz) та серіал анімаційних фільмів "МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА".

Стрічки демонструвалися у кінопалаці "Копернік" 21-22 вересня 2010 року.

Засновник та голова правління "СВІТЛОМРІЙ" Василь Данилів: "Мета цього заходу – надати можливість львівянам, насамперед молоді, познайомитися з сучасними та насправді якісними кінематографічними творами".

Президент КМКФ, народний артист України Богдан Ступка: "Ми хочемо поділитися радістю пізнання з тими, хто не мав змоги приїхати на кінофестиваль у травні. Ці картини дійсно гідні уваги усіх і кожного".

Генеральний продюсер КМКФ Федір Крат: "Нам приємно, що наша робота приносить користь людям. Кінофестиваль – це праця не одного дня, та не зважаючи на те що, кінофорум минув вже кілька місяців тому, ми маємо змогу і бажання знов і знов до нього звертатися, і цього разу – у м. Львові".

 

Довідково

"Бабай" (Гран-прі КМКФ-2010, вир. Туреччина, реж. Аталай Ташдікен)

Чи може бути дев’ятилітній хлопчик старшим братом, батьком, матір’ю та натхненником для інших водночас? Для юної Айше відповідь – "так". Справді, наскільки вона знає, її старший брат Ахмед не боїться взагалі нічого. Але, насправді, Ахмед теж дитина, зі своїми страхами. Так само, він не може знати всього. Їхній батько Казім поїхав одружитися з іншою жінкою і кинув двох дітей напризволяще з Хасаном, їхнім старим та напівскаліченим дідом. Але, незважаючи ні на що, брат і сестра не втрачають надії. Ця проста історія стосунків між братом і сестрою у селі зображує суворі реалії життя в Анатолії.

 

"Реверс" (позаконкурсний фільм, вир. Польща, реж. Борис Ланкош)

1952 рік. У центрі столиці закладається фундамент Палацу культури. Сабіні виповнилося тридцять, і мати намагається підшукати їй чоловіка. Бабуся оцінює кандидатів, але дівчину не цікавить жоден з них ... Одного дня, за драматичних обставин, вона зустрічає Броніслава, молодого чоловіка зі зовнішністю провінційного актора. Він чоловік примітивний, але Сабіна запалюється пристрастю… Його присутність спричиняє низку дивних подій, котрі змінять життя трьох жінок.

 

"МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА" (позаконкурсний фільм, вир. Україна, укр. режисери)

Проект "МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА" – це серіал анімаційних фільмів, створених молодими режисерами, аніматорами, художниками. Серіал створює студія "Новаторфільм" при підтримці Державної служби кінематографії. Кожна серія тривалістю 3 хвилини розповідає відому або забуту казку, історію, легенду з конкретного міста України, будь то велике місто або маленьке село, поле або море.

 

Фонд "СВІТЛОМРІЙ" засновано у 2009 році Василем Данилівим – українським бізнесменом, основним акціонером міжнародної групи компаній Korlea Invest, з метою створення сприятливих умов для всебічного розвитку українських дітей-сиріт, підтримки соціально значимих проектів в сфері культури і спорту, а також формування позитивного іміджу України за кордоном.

 

КМКФ у 2010 році проводився вже вдруге. Основні цілі заходу: підтримка кіно, формування його високого соціально-культурного статусу, розвиток творчих контактів, обмін досвідом і ідеями між кінематографістами України і зарубіжними країнами, сприяння творчій молоді у сфері кінематографії, зміцнення культурних зв'язків між країнами-учасницями, а також популяризація досягнень національного кінематографу.

  БАБАЙdata-imgfile="113_3"  РЕВЕРС МОЯ КРАЇНА - УКРАЇНА 
 БАБАЙdata-imgfile="112_3"  РЕВЕРС  МОЯ КРАЇНА - УКРАЇНА
     

21 вересня 2010, 19:52
 
Наші партнери
logo-u-e-p
Дата останнього оновлення
21.09.2010, 20:52

© 2019 Міжнародний Благодійний Фонд "Світломрій". All rights reserved.
http://www.svitlomriy.org.ua/news/2010/september/svtlomri-organzuvav-bezkoshtovnii-pokaz.html

Page updated 21.09.2010, 20:52

Designed and maintained by Brick technology Ltd.
BRICK | Instant Websites