International Charitable Foundation "SvitloMriy"

Ми не хочемо бути байдужими…

Ми не байдужі

Тому, хто виріс у родині, важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилась без батьків. Майже безпорадна, без батьківської підтримки і любові, вона залишається наодинці зі складними життєвими проблемами.

До недавнього часу українська система державної опіки над дітьми-сиротами та дітьми, які залишились без батьківського піклування, передбачала, що з часу народження до набуття повноліття таких дітей мають доглядати державні заклади. Однак в останні роки відбулася зміна пріоритетів державної політики в цьому питанні. На сучасному етапі розвитку нашої держави набуло актуальності реформування інтернатної системи піклування з поступовим розвитком таких форм сімейного виховання як прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Однак недостатнє фінансування цих установ, не дає можливості забезпечити дітей всім необхідним, тут повинні підключитися ми з Вами. Адже нам не байдужа їхня доля, вони – не чужі, вони – малі українці, майбутнє України. І вони теж хочуть бути повноправними членами нашого суспільства.

І ми можемо їм допомогти. Ми можемо сприяти їм в навчанні, в спортивному та культурному розвитку. Ми хочемо, що ці діти мали можливість на хороше майбутнє. Ми бажаємо зробити це РАЗОМ З ВАМИ!

30 березня 2012, 10:35
 
Наші партнери
logo-u-e-p
Дата останнього оновлення
30.03.2012, 11:35

© 2018 Міжнародний Благодійний Фонд "Світломрій". All rights reserved.
http://www.svitlomriy.org.ua/news/2012/march/item.html

Page updated 30.03.2012, 11:35

Designed and maintained by Brick technology Ltd.
BRICK | Instant Websites