International Charitable Foundation "SvitloMriy"

До тих, хто небайдужий

Долинський дитячий будинок

Разом з Богданом Сильвестровичем Ступкою та Леонідом Васильовичем  Губерським -  (ректором Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка  в 2009 році) ми створили благочинний фонд «Світло Мрій», який в рамках проекту «Схід та Захід -  разом»  надавав допомогу дитячим будинкам як на Сході, так  і на Заході нашої країни.

Наш фонд пожертвував декілька мільйонів гривень для покращення перебування цих дітей у дитбудинках та для допомоги їм після виходу доросле життя. Також фонд підтримував  розвиток культури та мистецтва України.

Сталось так, що в 2012 році пішов із життя Богдан Сильвестрович, в тому ж році мене арештували та утримували в СІЗО Кривого Рогу, Житомира, Донецька та Києва, цим самим цинічно підкреслюючи мені, що «Схід і Захід» - разом у в’язниці. Бо саме у в’язниці була наша країна, а наглядачами були режим Януковича та його клан олігархічний!

Революція Гідності 2014 року звільнила частково нашу країну від впливу клану олігархічного ціною Небесної Сотні та тисяч скалічених активістів. 

Так, я і сьогодні знаходжусь у в’язниці, і не страх мене бере від неї, а смуток, що не можу повністю посвятити себе для допомоги моїй Батьківщині в цей скрутний час. 

Незважаючи на це, я продовжую боротись з багатьма несправедливими явищами в нашій державі. Борючись з режимом Януковича,  допомагав фінансово та матеріально Революції Гідності 2013-2014 р.р. через Міжнародну громадську організацію Українська Європейська Перспектива (м. Прага), яку заснував у 2011 році разом з Б. Данилишиним (Міністром  Економіки України  2010р.) та І. Халупою (редактором радіо Свобода 2011р.). 

Комітетом Визволення Політичних в’язнів 22 липня 2014 року мені надано статус політв’язня.

Саме Майдан 2013-2014 років, Революція Гідності дозволила мені зробити перші кроки для розвитку нашого суспільства демократичним шляхом, в якому одне із важливих питань – це права людини на її честь та гідність.

І країна наша наче отримала свободу, так виглядали перші дні після втечі диктатора та дона олігархічного клану.

Та це була ілюзія: диктатор опинився у іншого диктатора і звідти повторював, що він легітимний диктатор, а ми повинні скоритись їм обом.

Але наш народ не стане на коліна навіть перед такими донами, як вони.

От і почали вони свою загарбницьку системну програму, яку спільно розробляють та фінансують, забираючи наші території та руйнуючи міста і села, а саме головне, вбивають як найкращих наших Героїв, так і мирне населення.

Наш народ згуртувався і повстав проти агресора. Ось вже 50 тисяч наших Героїв приймають участь у зоні АТО, і декілька місяців іде протистояння, в якому гинуть та стають скаліченими наші Герої. 

Тому звертаюсь до усіх небайдужих за допомогою як фінансовою, так і матеріальною.

Через посередництво благочинного фонду «Світло Мрій» всі Ваші кошти та допомога будуть потрапляти саме до тих, хто найбільше  цього потребує.

Наша волонтерська робота буде прозорою та відповідальною.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Слава Україні!

З нами Бог!

                                   

Засновник  благодійної організації

«Фонд Василя Даниліва «Світло Мрій»

політв’язень  Василь Данилів

 

Київ, СІЗО

10 серпня 2012, 10:00

 

 

 

18 серпня 2014, 10:00
 
Наші партнери
logo-u-e-p
Дата останнього оновлення
18.08.2014, 11:00

© 2018 Міжнародний Благодійний Фонд "Світломрій". All rights reserved.
http://www.svitlomriy.org.ua/news/2014/august/do-tyh-hto-nebayduzhyj.html

Page updated 18.08.2014, 11:00

Designed and maintained by Brick technology Ltd.
BRICK | Instant Websites