International Charitable Foundation "SvitloMriy"

Останні новини

                                                 Звертаюсь до всіх небайдужих!

 
  

Разом з Богданом Сильвестровичем Ступкою та Леонідом Васильовичем  Губерським -  ректором Університету імені Т.Г.Шевченка  в 2009 році ми створили благодійний фонд «Світло Мрій», який в рамках проекту «Схід та Захід - разом»  забезпечував допомогу дитячим будинкам як на Сході, так  і на Заході нашої країни.

Наш фонд розмістив декілька мільйонів гривень для покращення перебування цих дітей в дитячих будинках та допомоги в організації після виходу з них у доросле життя.

Також фонд підтримував  розвиток культури та мистецтва України.

Сталось так, що пішов із життя Богдан Сильвестрович  в 2012 році, в тому ж році мене арештували та утримували в СІЗО Кривого Рогу, Житомира, Донецька та Києва, цим самим цинічно підкреслюючи мені, що «Схід і Захід» - разом у в’язниці, так, саме у в’язниці була наша країна, а наглядачами були режим Януковича та його клан олігархічний!

Революція Гідності 2014 року звільнила частково нашу країну від впливу клану олігархічного ціною Небесної ​Сотні та тисяч скалічених активістів.

Так, я і сьогодні знаходжусь у в’язниці, і не страх мене бере від неї, а смуток, що не можу повністю посвятити себе для допомоги моїй Батьківщині в цей скрутний час.

Незважаючи на це, я продовжую боротись з багатьма несправедливими явищами в нашій державі. Борючись з режимом Януковича,  допомагав фінансово та матеріально Революції Гідності 2013-2014 р.р. через Міжнародну громадську організацію Українська Європейська Перспектива (м. Прага), яку заснував у 2011 році разом з Б. Данилишиним (Міністром  Економіки України  2010р.) та І. Халупою (редактором радіо Свобода 2011р.).

Комітетом Визволення Політичних в’язнів 22 липня 2014 року мені надано статус політв’язня.

Саме Майдан 2013-2014 років, Революція Гідності дозволила мені зробити перші кроки для розвитку нашого суспільства демократичним шляхом, в якому одне із важливих питань – це права людини на її честь та гідність.

І країна наша наче отримала свободу, так виглядали перші дні після втечі диктатора та дона олігархічного клану.

Але це була ілюзія, диктатор опинився у другого диктатора і звідтиповторював, що він легітимний диктатор, і ми повинні скоритись їм обом.

Але наш народ не стане на коліна навіть перед такими донами, як вони.

От і почали вони свою загарбницьку системну програму, яку спільно розробляють та фінансують, забираючи наші території та руйнуючи міста ісела, а саме головне, вбивають як найкращих наших Героїв, так і мирне населення.

Тому наш народ сплотившись постав проти агресора. Ось вже 50 тисяч наших Героїв приймають участь у зоні АТО і декілька місяців іде протистояння, в якому гинуть та стають скаліченими наші Герої.

Тому звертаюсь до усіх небайдужих за допомогою як фінансовою, так і матеріальною.

Посередництвом благодійного фонду «Світло Мрій» всі Ваші кошти та допомога будуть потрапляти саме до тих, хто найбільше  цього потребує.

Наша волонтерська робота буде прозорою та відповідальною.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Слава Українв!

З нами Бог!

                                 

Засновник  благодійної організації

«Фонд Василя Даниліва «Світло Мрій»

Політв’язень  Василь Данилів

 

Київ, СІЗО

10.08.14

              

              

 


Долинський дитячий будинок

До тих, хто небайдужий

18 серпня 2014
Разом з Богданом Сильвестровичем Ступкою та Леонідом Васильовичем Губерським - (ректором Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка в 2009 році) ми створили благочинний фонд «Світло Мрій», який в рамках проекту «Схід та Захід - разом» надавав допомогу дитячим будинкам як на Сході, так і на Заході нашої країни.
 
Ми не байдужі

Ми не хочемо бути байдужими…

30 березня 2012
 
Чужих дітей не буває

Чужих дітей не буває

15 лютого 2012
 
Vitaemo!

Вітаємо іменинників!

5 жовтня 2011
Фонд "Світломрій" має велику честь привітати з Днем народження двох почесних членів Правління фонду – Богдана Сільвестровича Ступку та Леоніда Васильовича Губерського
 
UEP

Міжнародний благодійний фонд "Світломрій" став партнером ГО "Українська Європейська Перспектива"

20 серпня 2011
Міжнародний благодійний фонд "Світломрій" став партнером Громадської організації "Українська Європейська Перспектива", створеної в травні 2011 року в м. Прага.
 
ЕН

До Києва приїхав литовський "Ідиот"

25 листопада 2010
Фонд Василя Даниліва «СВІТЛОМРІЙ» організував проведення гастролей театру Meno Fortas (Вільнюс, Литва) під керівництвом Еймунтаса Някрошюса з світовою прем’єрою вистави «ІДИОТ»
 
10_10_30_BENKET_VP_DSC_0391 (422)

«СВІТЛОМРІЙ» підтримав Український Католицький Університет

1 листопада 2010
 
Гастролі

"СВІТЛОМРІЙ" + Роберт Стуруа = "Бідерман та підпалювачі" у Києві!

29 жовтня 2010
Міжнародний благодійний фонд Василя Даниліва “СВІТЛОМРІЙ” порадував українських цінителів театрального мистецтва проведенням гастролей Тбіліського драматичного театру імені Шота Руставелі, художнім керівником якого є відомий режисер Роберт Стуруа.
 
БАБАЙ

"СВІТЛОМРІЙ" організував безкоштовний показ фільмів-учасників КМКФ-2010

21 вересня 2010
Фонд Василя Даниліва "СВІТЛОМРІЙ" при підтримці дирекції Київського міжнародного кінофестивалю (КМКФ) організував у Львові безкоштовний показ найращих фільмів, які демонструвалися у рамках КМКФ-2010, що проходив у столиці з 25 травня по 1 червня.
 
II Київський міжнародний кінофестиваль

"СВІТЛОМРІЙ" підтримав Київський міжнародний кінофестиваль

4 червня 2010
Фонд виступив спонсором премії Гран-прі – нагороди за найкращий фільм ІІ Київського міжнародного кінофестивалю.
 
День захисту дітей

У дитячі будинки завітало свято

3 червня 2010
«СВІТЛОМРІЙ» організував веселі свята для вихованців дитячих будинків з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
 
Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

«Світломрій» вшановує метрів театру

29 березня 2010
Міжнародний благодійний фонд Василя Даниліва «Світломрій» вітає Національний академічний драматичний театр ім.І.Франка з 90-річчям!
 
Долинський дитячий будинок

Фонд Даниліва «Світломрій» дав нове життя дитячому будинку на Прикарпатті

8 грудня 2009
Міжнародний благодійний фонд Василя Даниліва „Світломрій” завершив реконструкцію Долинського дитячого будинку на Івано-Франківщині, в якому однією великою родиною живе 71 дитина. Згуртована команда з представників фонду і дитячого будинку понад рік працювала над створенням якнайбільш сприятливих умов для всебічного розвитку дітей.
 

Ласкаво просимо на сайт!

3 грудня 2009
Відділення Фонду будуть працювати в усіх країнах Європи для посилення та популяризації іміджу України у світі.
 
Андрій Шевченко

«СВІТЛОМРІЙ» + Андрій Шевченко = дітям!

2 грудня 2009
Форвард ФК «Динамо Київ» Андрій Шевченко зустрівся з дирекцією Міжнародного благодійного фонду «СВІТЛОМРІЙ» та передав вихованцям дитячого будинку, який знаходиться під опікою фонду особливий подарунок.
 
Наші партнери
logo-u-e-p
Дата останнього оновлення
18.08.2014, 11:00

© 2019 Міжнародний Благодійний Фонд "Світломрій". All rights reserved.
http://www.svitlomriy.org.ua/news/latest-news.html

Page updated 18.08.2014, 11:00

Designed and maintained by Brick technology Ltd.
BRICK | Instant Websites