International Charitable Foundation "SvitloMriy"

Допомога постраждалим у зоні АТО

допомога

Міжнародний благочинний фонд Василя Даниліва «Світло мрій» розпочав активну діяльність із допомоги постраждалим у зоні АТО. Фонд має на меті комплекс спланованих заходів із надання гуманітарної, технічної та медичної допомоги.  Акції фонду  відбуватимуться за сприяння дружньої громадської організації  «Українська європейська перспектива» (Прага, Чехія), в якій Василь Данилів також є співзасновником. Стратегія допомоги передбачає тісну співпрацю із громадськими та благочинними організаціями ЄС та США, а також міжнародним «Товариством Червоного Хреста».  

Одним із пріоритетів роботи Фонду за нинішніх обставин України є відправлення на лікування постраждалих у результаті проведення антитерористичної операції. Поранені будуть транспортовані у клініки Чехії та інших країн Європейського Союзу і отримають там усю можливу допомогу, яку на сьогодні можуть забезпечити новітні медичні технології. Фонд «Світло мрій» допомагає пораненим  від початку трагічних подій київського Євромайдану у лютому 2014, і буде надалі продовжувати цю діяльність спільно із європейськими та американськими партнерами.   

Гуманітарна допомога Фонду полягає у закупівлі, транспортуванні та розподілі між постраждалими від АТО громадянами продуктів харчування, медикаментів, а також форми і амуніції для захисників України.

Серед заходів медичної допомоги заплановане поширення медичного устаткування, в першу чергу – найнеобхідніших медикаментів та перев’язочних матеріалів, потрібних для першої невідкладної допомоги пораненим. Засоби допомоги частково будуть передані європейськими організаціями-партнерами, частково - зібрані власне фондом «Світло мрій». Також до роботи будуть залучені патріотично налаштовані волонтери із всієї території України.

Фонд Василя Даниліва "Світло мрій" співпрацюватиме щодо збору усіх вищезазначених засобів допомоги із крупними підприємствами, громадськими, суспільними і благочинними організаціями, а також міжнародними партнерами фонду. Співробітники фонду розглянуть усі пропозиції щодо проведення культурних та інших заходів і громадських акцій у підтримку постраждалих унаслідок бойових дій у східних регіонах України. 

 
Наші партнери
logo-u-e-p
Дата останнього оновлення
26.08.2014, 19:41

© 2018 Міжнародний Благодійний Фонд "Світломрій". All rights reserved.
http://www.svitlomriy.org.ua/projects/helping-ato-victims.html

Page updated 26.08.2014, 19:41

Designed and maintained by Brick technology Ltd.
BRICK | Instant Websites